NAŠE SLUŽBY

Vyberte si z naší nabídkySKLENĚNÉ STĚNY


Skleněné stěny můžou být bezpečnostním, designovým nebo funkčním prvkem  při jakémkoli využití rozdělení prostoru. Sklo může mít různé barvy, tloušťky, pevnosti.SKLENĚNÉ DVEŘE


Skleněné dveře jsou ideálním doplňkem mnoha moderních prostor. Předností skleněných dveří je propustnost světla v malých prostorách. Sklo může být, čiré, mléčné, leptané nebo s grafickým potiskem. Posun dveří je zabezpečený různymi způsoby.


SPRCHOVÉ KOUTY


Zástěny a sprchové kouty ze skla jsou neméně používané interiérové doplňky. Zástěny se zpravidla využívají na oddělení prostoru pro osobní hygienu. Zde se využívá bezpečnostní sklo, které může mít různé barvy, typ povrchu nebo může být sklo speciální, které se po zmáčknutí vypínače s napětím buď zbělá nebo naopak zprůhlední. Sprchové kouty můžou mít atypický tvar, kvalitu skla ale také různé typy a povrchy systémů pro otevírání. Moderní prvky koutů se často uplatňují v černém a bílém provedení. Nejčastěji používané kování je s lesklým chromovaným povrchem.


SKLENĚNÉ OBKLADY


Skleněné obklady se využívají v prostorách  kde jsou kladeny zvýšené požadavky na hygienu nebo z designového hlediska Tyto obklady můžou být z barveného, mléčného, čirého, zrcadlového skla, nebo ze skla s digitálním potiskem. Pokud je obklad v  blízkosti tepelného zdroje, tak se využívá kalené sklo až do 200 C°. Pro běžné obklady se používá sklo standardní kvality. Dodáváme také sklo pro fasády budov a dekorace budov.


ZRCADLA


Zrcadla, nepostradatelný doplněk každého prostoru. Zrcadlo má využití  funkční, což znamená pro zrcadlení obrazu. Další docela tradiční využití tohoto materiálu je při designovém řešení interiéru. Zrcadlo jako dekorační materiál se používá v interiérech již od poloviny 20. století. Zrcadlo stejně jako sklo může být obyčejné nebo bezpečnostní. Obvykle pracujeme se třemi typy zabarvení zrcadel: standardní, měděné a dýmové. Hrany zrcadla můžou být s hranou nebo fazetou.